panele fotowoltaiczne warszawa

"fotowoltaika, zalety, panele, fotowoltaiczne, korzyści, plusy, ekologia, oszczędności, inwestycja"
07 lipca 2020
07 lipca 2020
Jak każdy rozsądny człowiek inwestując w coś nieznanego tobie wcześniej chcesz wiedzieć jakie zalety ma zastosowanie elektrowni słonecznej. Na pewno od jakiegoś czasu zauważyłeś, że coraz większa ilość domów jednorodzinnych
06 lipca 2020
Inwestując w nowe technologie, w tym odnawialne źródła energii kierujesz się na pewno ekologią, która jest bardzo ważna dla losów naszej planety, ale również oszczędnościami. W tym tekście pokażemy, że

KONTAKT


MASZ PYTANIA? NASZ DORADCA POMOŻE WYBRAĆ OPTYMALNE ROZWIĄZANIE.

 

Jak każdy rozsądny człowiek inwestując w coś nieznanego tobie wcześniej chcesz wiedzieć jakie zalety ma zastosowanie elektrowni słonecznej. Na pewno od jakiegoś czasu zauważyłeś, że coraz większa ilość domów jednorodzinnych i przedsiębiorców korzysta z tego rozwiązania. Co takiego więc sprawiło, że inni zainstalowali u siebie panele fotowoltaiczne? 

 

 

"oze, prestiż, niższe rachunki za prąd, tani prąd, darmowa energia, redukcja emisji dwutlenku węgla"

fot. fronius.pl

 

FOTOWOLTAIKA TO OCHRONA ŚRODOWISKA

 

Zacznijmy od bezcennej zalety fotowoltaiki. Argumentu przemawiającego za tym rozwiązaniem, które nawet w czasach, gdy produkcja paneli słonecznych była kilkukrotnie droższa znajdowało zastosowanie u miłośników ekologii, czerpiących energię ze słońca u siebie w domu lub firmie. Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o około 812 kg z każdej wyprodukowanej przez instalację mWh to wielki plus, nieprzeliczalny na żadne pieniądze. Roczny zysk dla ekologii, który możesz dać sobie i wszystkim mieszkańcom ziemi liczony będzie w tonach CO². Czy to nie wystarczający argument za tym, aby nie czekać dłużej z decyzją? 

 

 

WYMIERNE KORZYŚCI Z POSIADANIA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

 

Wiesz już jak bardzo korzystna dla środowiska jest energia ze słońca. Przejdźmy więc do wymiernego argumentu, jakim jest oszczędność na rachunkach za prąd. Odpowiednio dobrana i perfekcyjnie zainstalowana fotowoltaika potrafi obniżyć rachunki za prąd o 90%, zmniejszając je do opłat stałych, niezależnych od zużycia. Przy 25 letniej, a nawet dłuższej żywotności całej instalacji i zwrotowi z inwestycji po 6 latach, zysk z posiadania darmowego prądu może być naprawdę spory. Z całą pewnością można powiedzieć, że inwestycja w fotowoltaikę jest dużo bardziej korzystna niż najkorzystniejsza z dostępnych na rynku lokata bankowa, obligacje lub inne instrumenty finansowe. 

 

 

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA DZIĘKI PANELOM FOTOWOLTAICZNYM

 

Kolejnym, niezwykle cenionym przez naszych klientów argumentem, który przyczynia się do popularyzacji fotowoltaiki w Polsce i na całym świecie to niezależność energetyczna. Argument ten zyska jeszcze bardziej na sile w raz ze spadkiem cen rozwiązań typu off-grid (instalacja połączona z własnym magazynem energii). W naszej ocenie to kwestia kilku lat, w ciągu których parametry baterii pozwolą niskim kosztem magazynować energię w ilościach umożliwiających maksymalnie ograniczyć eksport energii do sieci. Dowodem na to jest ogromny wzrost inwestycji w badania nad technologiami wykorzystywanymi przez branżę motoryzacyjną, która właśnie teraz zaczyna nowy etap ewolucji, przechodząc z silników spalinowych na nisko i zero emisyjne samochody elektryczne. 

 

 

BEZOBSŁUGOWOŚĆ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

 

Nie musisz niczego włączać, ani niczego wyłączać. Gdy nad ranem jeszcze śpisz, Twoja instalacja fotowoltaiczna zaczyna produkować dla Ciebie energię. Nie musisz też niczego monitorować, w naszej ofercie w standardzie otrzymasz opiekę 24/7, czyli codzienny monitoring istniejących instalacji naszych klientów.

"niezależność energetyczna, panele słoneczne zalety, fotowoltaika korzyści, ekologia, oszczędności"

Zalety instalacji fotowoltaicznej

TELEFON: +48 504 502 455            E-MAIL: kontakt@teopv.pl

Kontakt

TEO

PV

Poradnik

inwestora

Realizacje

i referencje

 

 

 

Właścicielem strony teopv.pl jest

JW Elektronik | NIP: 1180527263 | REGON: 147356540

TEO PV © 2020

"facebook, media społecznościowe"
"instagram, "technologia, fotowoltaika, moduły fotowoltaiczne, fotowoltaika nowości, porady, fotowoltaika poradnik, panele słoneczne warszawa"
"filmy, fotowoltaika warszawa realizacje, youtube"
"filmy, fotowoltaika warszawa realizacje, vimeo"