07 lipca 2020
Jak każdy rozsądny człowiek inwestując w coś nieznanego tobie wcześniej chcesz wiedzieć jakie zalety ma zastosowanie elektrowni słonecznej. Na pewno od jakiegoś czasu zauważyłeś, że coraz większa ilość domów jednorodzinnych i przedsiębiorców korzysta z tego
06 lipca 2020
Inwestując w nowe technologie, w tym odnawialne źródła energii kierujesz się na pewno ekologią, która jest bardzo ważna dla losów naszej planety, ale również oszczędnościami. W tym tekście pokażemy, że inwestowanie w prąd ze słońca
05 lipca 2020
Fotowoltaika jest procesem wytwarzania energii elektrycznej z wszechobecnych promieni słonecznych. Instalacja fotowoltaiczna, aby produkować energię potrzebuje światła, a dokładniej fotonu, który jest nośnikiem oddziaływań elektrycznych. Foton wprawia w ruch elektrony, dzięki którym powstaje napięcie elektryczne.
04 lipca 2020
Znasz już zalety fotowoltaiki, wiesz jakie korzyści daje zastosowanie energii ze słońca. Czas na końcowe decyzje, a do tego niezbędna jest na pewno znajomość zasad doboru mocy instalacji fotowoltaicznej. Zbyt mała moc nie pokryje zapotrzebowania
03 lipca 2020
Moduły fotowoltaiczne wykorzystując zjawisko fotowoltaiczne, produkują prąd stały z promieniowania słonecznego. Podstawowym podziałem modułów fotowoltaicznych, zwanych również panelami fotowoltaicznymi lub panelami słonecznymi jest podział na: polikrystaliczne i monokrystaliczne. Z racji większej sprawności oraz porównywalnej ceny
02 lipca 2020
Inwerter fotowoltaiczny to serce całej instalacji. Ten kluczowy element twojej elektrowni słonecznej będzie odpowiadał po pierwsze za zmianę prądu stałego wytwarzanego przez panele fotowoltaiczne na prąd zmienny oraz za monitoring działania całej instalacji. Właściwy dobór

Jakość usługi

Procedury montażu

 

Wypracowanie własnych procedur montażu paneli fotowoltaicznych to efekt przełożenia wiedzy zdobytej na szkoleniach instalatorów na praktykę oraz dopracowanie każdej czynności do absolutnej doskonałości. Usługę montażu świadczy nasz własny zespół certyfikowanych instalatorów, a brak ekip podwykonawczych gwarantuje powtarzalność wysokiej jakości usług.

 

Kliknij przycisk i zobacz przykładowe instalacje fotowoltaiczne.

REALIZACJE

WIĘCEJ INFORMACJI

Słowo, które dokładnie opisuje naszą jakość montażu instalacji fotowoltaicznych to perfekcja. Osiągamy to dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych instalatorów, stosując rygorystyczne procedury montażu i najlepsze praktyki branżowe. Korzystając z usług TEO masz pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna zamontowana będzie z największą starannością. Nie ma tu miejsca na rekordowo krótki czas montażu i oszczędności na materiałach. 

Perfekcja wykonania

Montaż instalacji fotowoltaicznych

"panele fotowoltaiczne montaż, panele fotowoltaiczne montaż warszawa, fotowoltaika warszawa"

Teren świadczenia usługi:

 

Instalujemy panele fotowoltaiczne na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego

 

 

Usługa montażu instalacji obejmuje:

 

 • Audyt techniczny

 • Projekt instalacji

 • Montaż konstrukcji nośnej paneli fotowoltaicznych na dachu.

 • Instalację paneli fotowoltaicznych na konstrukcji nośnej.

 • Poprowadzenie okablowania od strony DC (dach) do miejsca instalacji inwertera.

 • Montaż zabezpieczeń przepięciowych po stronie DC i AC. 

 • Montaż inwertera. 

 • Podłączenie do inwertera okablowania po stronie DC i AC.

 • Montaż wyłącznika izolacyjnego, zabezpieczenia nadprądowego i przepięciowego po stronie AC.

 • Montaż i konfiguracja dodatkowych elementów automatyki, np. smart meter, router energii (opcje dodatkowe).

 • Wykonanie uziemienia instalacji oraz pomiar rezystancji. Wycena wykonania uziemienia możliwa jest dopiero na koniec prac i może nieznacznie podnieść finalny koszt instalacji fotowoltaicznej (opcja w przypadku braku uziemienia).

 • Konfigurację i testy rozruchowe inwertera.

 • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

 • Zgłoszenie przyłączenia instalacji do sieci energetycznej

 • Koordynację pozyskania dofinansowania

 

 

Okres gwarancyjny na usługi instalatorskie

 

Gwarancja w standardzie na usługę montażu instalacji fotowoltaicznej to 5 lat  w modelu 7/24. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na prace montażowe do 10 lat. 

 

 

Uprawnienia i certyfikaty

 

Zespół instalatorów TEO posiada uprawnienia SEP i Certygikaty UDT uprawniające do świadczenia usług montażu instalacji fotowoltaicznych do mocy 500 kW. Zobacz, jakie uprawnienia posiadamy, aby stworzyć twoją instalację fotowoltaiczną. Poniżej znajdziesz przykładowe zaświadczenia i certyfikaty, które są poświadczeniem naszych kompetencji. 

 

"fotowoltaika warszawa montaż uprawnienia""uprawnienia udt do montażu instalacji fotowoltaicznych""projektowanie instalacji fotowoltaicznych uprawnienia""projektowanie instalacji fotowoltaicznych schemat elektryczny"

 

X

"logo firmy, logotyp, firma""
"logo firmy teo, logotyp firmy, fotowoltaika firma"

Grupa JW Elektronik | NIP: 1180527263 | REGON: 147356540

TWOJA ENERGIA ODNAWIALNA © 2020

"facebook, media społecznościowe"
"instagram, "technologia, fotowoltaika, moduły fotowoltaiczne, fotowoltaika nowości, porady, fotowoltaika poradnik, panele słoneczne warszawa"
"filmy, fotowoltaika warszawa realizacje, youtube"
"filmy, fotowoltaika warszawa realizacje, vimeo"