panele fotowoltaiczne warszawa

"korzysci dla przesiebiorcy decydujacego sie na instalacje fotowoltaiki"
30 marca 2020
07 lipca 2020
Jak każdy rozsądny człowiek inwestując w coś nieznanego tobie wcześniej chcesz wiedzieć jakie zalety ma zastosowanie elektrowni słonecznej. Na pewno od jakiegoś czasu zauważyłeś, że coraz większa ilość domów jednorodzinnych
06 lipca 2020
Inwestując w nowe technologie, w tym odnawialne źródła energii kierujesz się na pewno ekologią, która jest bardzo ważna dla losów naszej planety, ale również oszczędnościami. W tym tekście pokażemy, że

KONTAKT


MASZ PYTANIA? NASZ DORADCA POMOŻE WYBRAĆ OPTYMALNE ROZWIĄZANIE

Rosnące ceny prądu to duża przeszkoda w walce z cięciem kosztów dla każdego przedsiębiorcy. Naturalną konsekwencją wzrostu cen prądu są podwyżki cen produktów oferowanych przez właścicieli firm, płaci więc za to klient końcowy, ale czy to jedyny sposób na walkę z kosztami? Rozwiązaniem w tym przypadku jest fotowoltaika dla firm. Darmową energia ze słońca można wykorzystać na dwa sposoby. Pierwszym z nich to konsumpcja własna, czyli pokrycie zapotrzebowania na prąd. Drugim, odsprzedaż energii do sieci energetycznej.

 

 

"fotowoltaika w firmie opłacalność, pr firmy, fotowoltaika, panele fotowoltaiczne, darmowy prąd"

 

 

FOTOWOLTAIKA TO PRZEDE WSZYSTKIM OSZCZĘDNOŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCY

 

Prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja potrafi obniżyć kosz 1mWh nawet o 70%. Planując rozmieszczenie paneli fotowoltaicznych warto odejść od układu typu południe i rozważyć rozkład wschód/zachód, stawiając na autokonsumpcję w czasie, gdy zakład działa pełną mocą, od rana do późnego popołudnia. Kolejnym powodem, dla którego przedsiębiorcy tak bardzo cenią sobie rozwiązania fotowoltaiczne, to niezależność energetyczna, czyli zabezpieczenie przed ograniczeniami w dostawach prądu narzucanymi przez zakład energetyczny w czasie przeciążenia sieci. Przedsiębiorca posiadający instalację fotowoltaiczną nie tylko niweluje straty związane z przestojem produkcji, ale również zarabia na odsprzedaży energii do sieci. 

 

 

ALTERNATYWNE ŹRÓDŁA ENERGII A WIZERUNEK FIRMY

 

Oszczędności to nie jedyny powód, dla którego przedsiębiorcy korzystają z oferty firm instalujących fotowoltaikę. Świadomy przedsiębiorca dba o wizerunek swojej firmy i obniżając emisję dwutlenku węgla pokazuje klientom swoje zaangażowanie w stan środowiska. Fotowoltaika staje się w tym momencie świetną reklamą dla biznesu. 

 

 

REGULACJE PRAWNE W ZAKRESIE OZE DLA FIRM

 

Produkując prąd ze słońca jako przedsiębiorca możesz być pewny, że każdy zakład energetyczny odkupi od ciebie nadwyżkę energii. W nowelizacji ustawy można również znaleźć rozszerzoną definicję prosumenta, która obejmuje również małe i średnie przedsiębiorstwa, które mają na swoje potrzeby uruchomioną mikroinstalację fotowoltaiczną, o mocy nie przekraczającej 50 kW. Korzystając z systemu opustów przedsiębiorcy mogą oddawać nadwyżki i odbierać je w momencie niższej produkcji energii. Przepisy te dotyczą również spółdzielni energetycznych, tworzonych na obszarach wiejskich i miejsko-wiejskich.

 

"panele słoneczne dla firmy, panele fotowoltaiczne w firmie, cięcie kosztów, koszt energii w firmie"

Fotowoltaika w firmie

 

MONTAŻ INSTALACJI


E-SHOP

 

O FIRMIE

 

KONTAKT


REALIZACJE

 

DOFINANSOWANIE

"fotowoltaika warszawa, panele i instalacje fotowoltaiczne, panele słoneczne"

Właścicielem strony teopv.pl jest

JW Elektronik | NIP: 1180527263 | REGON: 147356540

TEO PV © 2020

"facebook, media społecznościowe"
"instagram, "technologia, fotowoltaika, moduły fotowoltaiczne, fotowoltaika nowości, porady, fotowoltaika poradnik, panele słoneczne warszawa"
"filmy, fotowoltaika warszawa realizacje, youtube"
"filmy, fotowoltaika warszawa realizacje, vimeo"